Organiseer een vrijwilligers-tijdveiling

Laat je op deze pagina inspireren door deze initiatieven uit het hele land voor vrijwillige inzet! En heb je zelf een inspirerende actie gedaan? Deel het met ons op deze pagina!

De Vrijwilligerscentrale Amsterdam heeft al eerder zeer succesvol een vrijwilligers-tijdveiling georganiseerd en daarmee vrijwilligersuren “ingezameld”. Een heel gave en inspirerende manier om meer inzet te organiseren en meer mensen kennis te laten maken met vrijwilligerswerk.

Zo werkt het: Bedrijven stellen kosteloos bijzondere items beschikbaar voor de vrijwilligers-tijdveiling. De bezoekers kunnen hier op dan bieden. Maar uiteraard niet met geld, maar met tijd. Uren waarin iemand iets goeds gaat doen voor een ander. Dit alles onder begeleiding van een echte (vrijwillige) veilingmeester.
Na afloop van de veiling kunnen de gasten dan bij de aanwezige maatschappelijke organisaties meteen een activiteit vinden waar iemand de geboden uren wil inzetten. En alle andere gasten zijn natuurlijk ook zeer welkom om ook een toffe vrijwilligersklus uit te zoeken.

Tips:

  • Maak er in coronatijd een digitale veiling van
  • Maak een programmaboekje en/of een online pagina met vrijwilligersklussen en de betrokken organisaties, zodat mensen daar direct hun klus kunnen verzilveren.

Heb jij ook inspiratie om te delen?

Voeg je bijdrage toe op onze site en inspireer ook anderen!

Afbeeldingen

0  reacties

Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen wijzigen

Deze website maakt gebruik van cookies. Cookies worden onder andere gebruikt voor het bijhouden van statistieken, het opslaan van voorkeuren, het optimaliseren van deze website, de integratie van social media en marketingdoeleinden. Lees meer over cookies en jouw privacy in ons cookieverklaring. Wij gebruiken de hieronder genoemde soorten cookies.

Deze cookies gebruiken we om de basisfuncties van deze website te kunnen laten draaien en om inzicht te krijgen in het gebruik. Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens. Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en worden daarom altijd geplaatst.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Indien u deze toestaat, worden deze cookies gebruikt door aanbieders van externe content die op deze website kan worden getoond. In sommige gevallen gaat het daarbij om marketing- en/of tracking cookies, die het gedrag van bezoekers vastleggen en op basis daarvan gepersonaliseerde advertenties tonen op andere websites.